V sobotu 07.09.2019 sme sa zúčastnili Klubovej výstavy v Kamennom Mlyne, ďakujeme Slovakia Moloss Club za vrúcne privítanie. Posudzovateľom bol Sergej Vanža (SK). Bambi Slnečný Lúč - V1, CAC, BOB a Klubový víťaz 2019.

 

Zúčastnili sme sa dvojdňovej výstavy v Nowom Targu, kde naša Buchta (JCh.Bubble Illimon) získala obidva dni V1,CWC a BOS. Sme na ňu veľmi pyšní, nakoľko bola najmladšia fenka a jediná, ktorá získala ocenenie Výborná. Ďakujeme rozhodcom Monika Kozlowska a Tomasz Borkowski z Poľska.

V nedeľu 30.06.2019 sa konali dve výstavy v Krakowe, Medzinárodná pre Bambi Slnečný Lúč a národná pre skupinu 2.FCI - Bubble Illimon. Bambi získala V1,CAC,BOB a Bubble V1 / 3, CAC !!!

 

V nedeľu sa naša Bambi zúčastnila Národnej výstavy psov v maďarskom Zalaegerzegu, kde získala V1,CAC a BOB od pána rozhodcu Lázsla Erdosa s krásnym posudkom. :-) v záverečných súťažiach sa umiestnila ako BEST IN SHOW Neuznané plemená FCI na 1.mieste!

   

Buchta súťažila v triede strednej a v sobotu získala od p. M.Benkovského VD 1, v nedeľu V1,CAC od p. M.Priehodu.

 

Naša Bambi v triede otvorenej získala V1,CAC,BOB. Rozhodcom bol pán Miroslav Václavík,CZ.

V nedeľu 24.03.2019 sme sa zúčastnili FCI výstavy v Salgotarjáne, kde naša Bambi získala titul V1,CAC,BOB a pani posudzovateľkou bola Zsuzsana Balogh (HU). Naša Buchtička sa zúčastnila taktiež v triede mladých získala V2 zo 4 sučiek, rozhodcom bol pán Erdosz Lázslo :-)

Od februára 2019 naša stanica je oficiálne registrovaná v Číne! Bambi takisto dostala rodokmeň z Čínskej kynologickej únie s logom FCI, a odteraz je ozasjtným Chongqing dogom :-) Veľmi sa tešíme! Výstavné dobrodružstvá môžu začať..

Na Národnej výstave v Bratislave, 24.02.2019 Buchta ukončila svoj titul Slovenská šampiónka mladých. Taktiež získala V1,CACJ z 3 mladých sučiek. Ďakujeme rozhodcovi Sergei Vanža!

Posledná tohtoročná výstava pre našu Buchtu bola v Nitre, kde oba dni sa umiestila Výborná 2 z 5 feniek.  Buchta bola najmladšia fenka a sme na ňu veľmi pyšní :)

Na špeciálnej výstave v Budči sa zúčastnila Buchta (Bubble Illimon) v triede dorastu, kde získala známku Veľmi nádejná 1. Ďakujeme pánovi rozhodcovi Dušan Paunovič (SRB)

Na klubovej výstave v Budči sa zúčastnila naša dorastenkyňa Buchta (Bubble Illimon), ktorá v triede dorast získala známku Veľmi nádejná 1 a neskôr BIS puppy 2. Ďakujeme pani rozhodkyni Linde Volárikovej!


 
Tvorba stranek pro chovatele