Posledná tohtoročná výstava pre našu Buchtu bola v Nitre, kde oba dni sa umiestila Výborná 2 z 5 feniek.  Buchta bola najmladšia fenka a sme na ňu veľmi pyšní :)

Na špeciálnej výstave v Budči sa zúčastnila Buchta (Bubble Illimon) v triede dorastu, kde získala známku Veľmi nádejná 1. Ďakujeme pánovi rozhodcovi Dušan Paunovič (SRB)

Na klubovej výstave v Budči sa zúčastnila naša dorastenkyňa Buchta (Bubble Illimon), ktorá v triede dorast získala známku Veľmi nádejná 1 a neskôr BIS puppy 2. Ďakujeme pani rozhodkyni Linde Volárikovej!

Od júla 2018 sa môžu zúčastniť registrácie plemena Chongqing Dog v Číne aj psy v EU,Rusku a USA. Dňa 1.8. sme poslali žiadosť so vzorkou krvi do Číny na adresu Čínskej Kynologickej Únie, ktorá dorazila 8.8.2018. Momentálne čakáme na vyjadrenie CKU. Keď Bambi obdrží rodokmeň, začneme registráciu nášho prvého vrhu takisto v Číne. Držte palce :-)

 

Dňa 26.06.2018 sa narodil historicky prvý vrh Chinese Chongqing Dog na Slovensku. 6 šteniatok (3 psíkovia a 3 sučky). Šteniatka sú v srnčej červenej a mahagónovo červenej farbe. Rodičia oboch šteniatok sú pôvodom z Číny (otec import Čína, matka narodená v Rusku po oboch čínskych rodičoch). V prípade otázok či záujmu o šteniatko na výstavy alebo len na maznáčika nás neváhajte kontaktovať.


 
Tvorba stranek pro chovatele